kde jste se o Glenovi dozvěděli?

Diskuse o The Frames, které se nehodí do žádné jiné kategorie..
On The Frames on topics not matching another category..

Moderátor: Admins

KosTival

Příspěvek od KosTival » 26.03.2008, 19:41:20

Acrobat píše:
K2 píše:Když to tu čtu, nedá mi to, abych taky trochu nezavzpomínala... a už je tomu pár let :o).
Já jsem se o Frames dozvěděla od Jiřího Černého - pouštěl je na svých antidiskotékách a myslím, že to bylo někdy v roce 2002 a hrozně je tenkrát vychvaloval. Na živo jsem Glena poprvé viděla v roce 2003 v Náměšti (to už jsem věděla na co jedu a hrozně jsem se těšila, ale i tak skutečnost překonala očekávání)... od té doby za Glenem a Frames taky jezdím co to jde :o). Milevsko bylo super, ale první a druhá Náměšť jsou pro mě asi nepřekonatelný.
Vzpominam si, jak kdysi v Namesti hral Glen na aferparty u ohne v kempu dohromady s Karlem Plihalem, to bylo uzasne..

Koncert ten den byl nejlepsi Glenuv solovy, jaky jsem kdy zazil. Zacinal tehda se Song for someone jako zbrusu novou pisnickou... mraz behal po zadech...
To muselo byt taky uzasne.. Hmm...

Nany

Příspěvek od Nany » 15.04.2008, 12:19:52

Tím nejlepším způsobem a sice na koncertě...nic jsem o něm před tím nevěděla,neměla žádné předsudky ani jsem se nesetkala s žádnýma kritikama-ať už dobrýma nebo ne,takže jsem měla možnost vytvořit si naprosto nezaujatý názor....mimochodem nejlepší koncert v mém životě :-D

Vorel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vorel » 16.06.2008, 21:26:05

Moje cesta byla dost komplikovana... dlouho sem se v hudbe hledal, poslouchal sem vse od Nohavici po ACDC... pak jsem zacal hrat travian, byl v alianci s nejakou ejmy a ty sem se jednou zminil jakou ty ti U2 hrajou paradni hudbu... ona jen rekla ze "no daleko lepsi irska kapela jsou Frames" nebo neco podobneho... vyhledal jsem, poslechl jsem, propadl jsem, tohle leto koncert :-)

KK428

Příspěvek od KK428 » 24.06.2008, 09:18:27

A tak já taky přihodím svoji první zkušenost.. :-)

Abych parafrázovala pravdivou moudrost: "Bůh často vyjevuje svou pravdu skrze maličkých." Neboť poprvé jsem slyšela, viděla a posléze i následovala Mistra v TV, když byl poprvé u Anděla. Prostě jen tak sedím, čumím na bednu, když tu najednou ke mně promluví vyšší moc skrze rudovlasého mladíka, který kromě toho, že drhnul kytaru a pěl po mé vůli melancholické songy, tak působil i velmi sympaticky ve svém mluveném projevu. A s ním tam hrála na fortepiano taková dívenka, která na něj co chvíli vrhala laní pohledy (on na ni ostatně taky pohlížel tak nějak zjihle), nebylo ji tehdy ještě skoro slyšet, ale byla taková celá roztomilá. Nevím, jestli ji vůbec představil, ale hnedka mi bylo jasný, že teď jsem svědkem vzniku něčeho fakt osudovýho..
:-)

No vidíte, uteklo to jako voda a za pár dní budou spolu hrát v Glastonbury.. a úplně nejlepší je, že na sebe ty pohledy vrhaj furt :-) A pak ať mi někdo vykládá, že pohádky nejsou dovopravdy :-))

Jinak jako nejsilnější zážitek naživo (zatím) zůstává nepřekonána Telč 2004 a 2005. To mě ten darebák několikrát rozplakal, mezitím co lemtal pivo z piksly a čet nahlas česky noviny... Tak, jak tenkrát dal Rise, tak už ho nikdá nedá - od tý doby je to z jeho tvorby moje nejoblíbenější, společně s Locusts. Poslouchat ho naživo = největší blaho! :-)

amonnia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od amonnia » 25.08.2008, 17:26:55

Možná je už toto vlákno neaktuální.... :oops:

moje první zkušenost s Frames:
rok 2001/2002 - Valašský špalíček? následně koncert v M-klubu (jak báječné to bylo.... ) .. :wink:

Odpovědět