Live - KCRW and KEXP

Diskuse o The Frames, které se nehodí do žádné jiné kategorie..
On The Frames on topics not matching another category..

Moderátor: Admins

Odpovědět
Radim
Morák jihočeský

Live - KCRW and KEXP

Příspěvek od Radim » 28.10.2009, 14:32:21

Srdecne vsechny zdravim. Strasne dlouho jsem tu nebyl, a tak nevim jestli uz se to tu neobjevilo. Nicmene je to pomerne cerstve, tak treba ne. :-) V opacnem pripade se omlouvam.

http://www.archive.org/details/TheSwell ... mInSeattle
http://www.archive.org/details/TheSwell ... 2009.10.19

Mejte se krasne a v unoru nashle ...
... just look up, just look up ...

slavek

Re: Live - KCRW and KEXP

Příspěvek od slavek » 28.10.2009, 19:11:28

Radime: díky že ses na chvilku(jako správnej budějckej ledmed vynořil, rozhlíd´se - a dal k dobru něco z pokračování Glenovy anabase..

Představ si(nevim, teda jestli to nebudeš číst až někdy v tom únoru, ale to se jistě, a nejen s Tebou uvidim), že jsem před dvěma dny byl u Vás ve městě! Samozřejmě jsem v tý chvilce co jsem tam byl(něco koupit na inzerát, čili vlakem tam a trainem zpět)prošel památný místa, nádvoří radnice z obou stran uzamčýno, vyfotil současnej portál Solnice, a vzpomínal, jak nám tam s Butchem, Tebou, nebo např. Willowem (i dalšíma)bylo pěkně..Jo, jo kdepak je dnes asi Černej kos s Kevinem..

Připojuju se tady i poděkováním Intercityfirmovi za jeho pohotovost s věnováním toho samýho záznamu z teď z Ameriky, asi díky záznamový technice toho bude přibejvat, nicméně linky a možnosti poslechnout si je doma v teple je pak i Tvojí(i Radimovou)zásluhou.. : O ) S

anakinb

Re: Live - KCRW and KEXP

Příspěvek od anakinb » 29.10.2009, 07:46:16

já se též připojím: DĚKUJI!!!:-)

Odpovědět